Čehova teātrī aprīlī gaidāmas divas pirmizrādes vismazākajiem skatītājiem

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris iestudē divas izrādes, kas būs piemērotas pašiem mazākajiem – bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem.


Šajā sezonā Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris velta īpašu uzmanību bērnu izrādēm un plāno repertuāru regulāri papildināt ar izrādēm, kas piemērotas dažāda vecuma bērniem. Līdz šim Latvijas teātros reti redzēts formāts ir izrādes bērniem no divu gadu vecuma, un tieši šai auditorijai būs domātas divas jaunākās Čehova teātra izrādes.


Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra vadītāja Dana Bjorka saka: “Es domāju, ka izrādes bērniņiem no 2 gadu vecuma iepriecinās ne tikai teātra visjaunāko skatītāju auditoriju, bet arī viņa vecākus un vecvecākus. Jo kas gan var būt skaistāks par iespēju vienlaicīgi apvienot izglītošanos, socializēšanos  un ģimenes atpūtu ar kultūras baudīšanu. Satiekamies Čehovā!”


6. aprīlī pirmizrāde būs izrādei “Lietus lāšu pasaciņas”, kas tiek iestudēta režisores Paulas Pļavnieces vadībā, ar kuru Čehova teātrim jau izveidojusies cieša sadarbība, jo iepriekš režisore  iestudējusi skatītāju jau iemīļotās izrādes “Dakteris Aikāsāp” un “Trīs sivēntiņi un vilks” – abas izrādes bijušas laureātes arī “Spēlmaņu nakts” nominācijās. Šoreiz mazajiem skatītājiem būs iespēja iepazīt dabas parādības un pasauli ap mums Aspazijas poētisko un sirssilto dzejoļu lasījumos. Aspazijas dzeju no latviešu valodas atdzejojusi Olga Pētersone, turklāt lielākā daļa atdzejojumu tapuši pirmo reizi – speciāli šai izrādei, bet dzejoļus kopā ar skatītājiem izspēlēs aktieri Ņikita Osipovs un Natālija Živeca.


Savukārt nedēļu vēlāk – 13. aprīlī – pirmizrāde gaidāma Lienas Šmukstes jauniestudējumam “Punktiņš, punktiņš, komatiņš…”, kas bērniem piedāvās jautru un muzikālu kopā būšanu un cilvēciņa kopā radīšanu. Kopā ar mazajiem skatītājiem šajā izrādē aktīvi darbosies divas Čehova teātra aktrises – Jana Herbsta un Anastasija Ļovina. 


Čehova teātris aicina uz izrādēm biļetes iegādāties laicīgi, kā arī atgādina, ka uz bērnu izrādēm biļetes jāiegādājas visiem – gan bērniem, gan bērnus pavadošajiem pieaugušajiem.  Biļetes uz izrādēm iespējams iegādāties bilesuserviss.lv vai teātra kasē Kaļķu ielā 16.

 

Mēs ļoti priecāsimies redzēt mūsu jaunākos skatītājus!

ADRESE:
Kaļķu iela 16
Rīga, LV-1050, Latvija
Tālr.: +371 67 22 46 60
mct@mct.lv

KASES DARBA LAIKS:
11.00 – 19.00
(katru dienu)

Tālr.: +371 67 22 53 95
biletes@mct.lv

 

MĀRKETINGA NODAĻA:
marketings@mct.lv

10.00 – 18.00
(darba dienās)


ADMINISTRĀCIJA:
Biļešu rezervēšana, kolektīvie pieteikumi,
informācija par atceltajām un pārceltajām izrādēm:
Tālr.: +371 20 37 25 13
administracija@mct.lv

Mājaslapā publicēto foto un video materiālu izmantošana pieļaujama tikai ar teātra rakstisku atļauju.

©MIHAILA ČEHOVA RĪGAS KRIEVU TEĀTRIS

SĪKDATŅU POLITIKA

PRIVĀTUMA POLITIKA

VIDEO NOVĒROŠANA

FOTOGRAFĒŠANA UN FILMĒŠANA