22.01.2024.

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris izsludina pieteikšanos bērnu un jauniešu studijas nodarbībām

Savu darbību atjaunojusi “Čehova teātra studija”, aicinot pieteikties nodarbībām bērnus un jauniešus vecumā no 7 līdz 12 gadiem.

Teātra studiju bērniem un jauniešiem Čehova teātris atklāja 2018. gadā (toreiz ar nosaukumu “Izaicinājums”), tā darbojās divus gadus, bet pandēmijas dēļ tās aktīvo darbību nācās pārtraukt. Saņemot regulārus jautājumus par iespēju apmeklēt teātra bērnu un jauniešu studiju, šogad Čehova teātris nolēmis atjaunot studijas programmu, kas sniegs iespēju iepazīt un apgūt skatuves mākslas svarīgākos elementus, iegūstot ne tikai jaunas iespējamās nākotnes profesijas pamata iemaņas, bet arī attīstīs prasmes un pārliecību, kas noderēs ikdienas komunikācijā un saskarsmē.

Studiju programmā ir ieplānotas vairākas disciplīnas: aktiermeistarība, skatuves runa, vokāls, skatuves kustība. Katrai disciplīnai ir paredzētas minimums divas akadēmiskās stundas nedēļā. Nodarbības notiks LKA Eduarda Smiļģa muzeja (E. Smiļģa ielā 37, Rīgā) telpās katru sestdienu no 2024. gada 2. marta līdz 25. maijam (no plkst.10.00 līdz 16.00). 2024. gada pavasara kurss ir paredzēts bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Dalības maksa ir 180 eiro mēnesī, tajā iekļautas arī siltas pusdienas nodarbību dienās.

Aktiermeistarības nodarbības pasniegs režisors, Čehova teātra aktieris Vadims Grosmans, skatuves runu – aktrise, Latvijas Radio 4 raidījumu vadītāja Natālija Sčeglova. Skatuves kustību vadīs Latvijas Sporta deju federācijas pārstāve un vairākkārtēja Latvijas čempione sporta dejās, TV3 šova “Dejo ar zvaigzni 2022” uzvarētāja Liza Manija un klasiskās dejas pedagogs, horeogrāfs, Čehova teātra skatuves kustības treneris Artūrs Skuteļskis. Savukārt vokālās nodarbības vadīs Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docētāja,  džeza dziedātāja, komponiste un pasniedzēja Evilena Protektore.

Atlase uz Čehova teātra Studijas nodarbību ciklu norisināsies no 8. līdz 24. februārim. Uz atlasi pretendentam jābūt sagatavotam vienam dzejolim vai fabulai, kā arī jābūt gatavam pastāstīt par sevi un par mērķi, kādēļ pats vēlas mācīties Teātra studijā.

Atlase notiks Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra telpās, Kaļķu ielā 16.

Pieteikšanās uz atlasi, zvanot pa telefonu +371 25 44 79 73 vai rakstot uz e-pastu  studija@mct.lv.

Vietu skaits atlasē ir ierobežots, tādēļ vecāki tiek aicināti bērnus pieteikt laicīgi.

 

Vasarā Čehova teātris plāno izsludināt pieteikšanos studijai divām vecuma grupām – no 7 līdz 12 un no 13 līdz 17 gadus veciem bērniem un jauniešiem. Nodarbības abām grupām plānots uzsākt 2024. gada septembrī.

ADRESE:
Kaļķu iela 16
Rīga, LV-1050, Latvija
mct@mct.lv

KASES DARBA LAIKS VASARĀ:

Otrdiena – sestdiena: no plkst. 12:00 līdz plkst. 18:00 (izrādes dienās, kurās ir izrāde plkst.19:00, kase strādā līdz plkst. 19:00)

Pirmdiena, svētdiena: kase ir slēgta.

Tālr.: +371 67 22 53 95
biletes@mct.lv

 

 

MĀRKETINGA NODAĻA:
marketings@mct.lv


ADMINISTRĀCIJA:
Biļešu rezervēšana, kolektīvie pieteikumi,
informācija par atceltajām un pārceltajām izrādēm:
Tālr.: +371 20 37 25 13
administracija@mct.lv

Mājaslapā publicēto foto un video materiālu izmantošana pieļaujama tikai ar teātra rakstisku atļauju.

©MIHAILA ČEHOVA RĪGAS KRIEVU TEĀTRIS

SĪKDATŅU POLITIKA

PRIVĀTUMA POLITIKA

VIDEO NOVĒROŠANA

FOTOGRAFĒŠANA UN FILMĒŠANA