20.08.2020.

Pavasara repertuāra pārcelto un atcelto izrāžu saraksts

Dārgie skatītāji!

No 26.septembra mēs atsākam rādīt Lielās zāles repertuāra izrādes.

Iegādātās biļetes derīgas uz attiecīgi pārnesto datumu, taču tās noteikti būs jāapmaina teātra kasē, sākot no 26.augusta. Lūdzam to izdarīt savlaicīgi, neatliekot uz pēdējo brīdi!

Ja izrāde bijusi atcelta, biļetes būs iespējams nodot vai apmainīt pret citu repertuāra izrādi laika posmā no 26.augusta līdz 30.decembrim. Sīkāka informācija par atgriešanas / apmaiņas procedūru tiks publicēta 26.augustā.

Mēs rūpējamies par Jūsu veselību un drošību, tāpēc rūpīgi ievērojam visus priekšrakstus, lai novērstu koronavīrusa izplatību. Arī Jums lūdzam to pašu!

Lūdzam ņemt vērā:

  • Pie ieejas garderobē Jums palūgs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un iesniegt aizpildītu anketu, kur jānorāda Jūsu vārds, uzvārds, kontakttālrunis, rinda un vieta. Tā ir valsts noteikta prasība. Informācija tiks apstrādāta saskaņā ar Likumu par fiziskas personas datu aizsardzību. Anketas veidlapu Jūs saņemsiet kasē vai pie ieejas garderobē; tāpat to būs iespējams lejuplādēt mūsu mājas lapā. Teātris garantē personisko datu iznīcināšanu pēc 30 kalendārajām dienām. Ja neaizpildīsiet anketu, mēs nevarēsim Jūs ielaist uz izrādi.
  • Ņemot vērā prasību nodrošināt distanci starp skatītājiem, mums nebūs iespējas uz pārnestajām izrādēm visus sasēdināt tieši tajās vietās, kas sākotnēji bija izvēlētas, pērkot biļetes: kasē mainot biļetes, Jums tiks izsniegta jauna biļete, kurā, iespējams, būs norādīta cita rinda un vieta. Iepriekš atvainojamies par neizbēgamiem kompromisiem un iespējamām neērtībām, taču darīsim visu, lai nebojātu Jūsu teātra apmeklējuma baudījumu!

Vēlreiz pateicamies par Jūsu pacietību, un ceram uz Jūsu sapratni un atbildības sajūtu!

P.S. Tāpat atgādinām par nepieciešamību dezinficēt rokas un ievērot 2 metru distanci, pārvietojoties pa teātra telpām.

P.P.S. Par izrādi "1900. Leģenda par pianistu": mēs plānojam to nospēlēt pavasarī, labvēlīgākos apstākļos. (Pēc Covid-19 infekcijas pārvaldības likuma, teātrim 12 mēnešu laikā pēc ierobežojumu atcelšanas ir jānospēlē nenotikušās izrādes, informējot skatītājus par pārcelto izrāžu datumiem 6 mēnešu laika periodā pēc ierobežojumu atcelšanas.)

 

Uzklikšķiniet, lai lējuplādētu pavasara repertuāra izrāžu saraksts

 

ADRESE:
Kaļķu iela 16
Rīga, LV-1050, Latvija
Tālr.: +371 67 22 46 60
mct@mct.lv

KASES DARBA LAIKS:
11.00 – 19.00
(katru dienu)

Tālr.: +371 67 22 53 95
biletes@mct.lv

 

 

MĀRKETINGA NODAĻA:
marketings@mct.lv

10.00 – 18.00
(darba dienās)


ADMINISTRĀCIJA:
Biļešu rezervēšana, kolektīvie pieteikumi,
informācija par atceltajām un pārceltajām izrādēm:
Tālr.: +371 20 37 25 13
administracija@mct.lv

Mājaslapā publicēto foto un video materiālu izmantošana pieļaujama tikai ar teātra rakstisku atļauju.

©MIHAILA ČEHOVA RĪGAS KRIEVU TEĀTRIS

SĪKDATŅU POLITIKA

PRIVĀTUMA POLITIKA

VIDEO NOVĒROŠANA

FOTOGRAFĒŠANA UN FILMĒŠANA