04.03.2021.

Rubrika "Dienesta ieeja": intervija ar Sergeju Golomazovu

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris aicina uz “Dienesta ieeju”.

Jaunās rubrikas saturu veido video intervijas, un pats cikla nosaukums “Dienesta ieeja” liecina par to, ka parādes portretu šeit nebūs. Nebūs ne grima, ne parādes tērpu, ne repliku pēc scenārija, rūpīgi dozētu aktieru piedzīvojumu stāstu, ne klaču un spriedelējumu par augstām tēmām. Eksperimentālā zāle, kur vakaros, kad dzīve teātrī pierimst, notiek interviju filmēšana, paģēr pavisam ko citu - atklātas sarunas par dzīvi, likteni un profesiju.

Par “Dienesta ieejas” pirmās sērijas varoni likumsakarīgi kļuvis Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra mākslinieciskais vadītājs Sergejs Golomazovs. Nākamie viens aiz otra kameras priekšā krēslā sēdīsies gan trupas senākie, gan jaunie aktieri, gan tie, kam filmēšanās un intervijas ir ierasta lieta, gan tie, kas sliekušies slēpt no svešām acīm savu personīgo dzīvi. Jau pēc pāris nofilmētām sērijām ir redzams, cik nepavisam viņi nav līdzīgi saviem personāžiem un vēl mazāk viens otram. Viņi ir īsti cilvēki, taču viņi ir teātra ļaudis, kas paralēli personīgajai dzīvei izdzīvo desmitiem savu personāžu dzīves.

 

ADRESE:
Kaļķu iela 16
Rīga, LV-1050, Latvija
mct@mct.lv

KASES DARBA LAIKS VASARĀ:

Otrdiena – sestdiena: no plkst. 12:00 līdz plkst. 18:00 (izrādes dienās, kurās ir izrāde plkst.19:00, kase strādā līdz plkst. 19:00)

Pirmdiena, svētdiena: kase ir slēgta.

Tālr.: +371 67 22 53 95
biletes@mct.lv

 

 

MĀRKETINGA NODAĻA:
marketings@mct.lv


ADMINISTRĀCIJA:
Biļešu rezervēšana, kolektīvie pieteikumi,
informācija par atceltajām un pārceltajām izrādēm:
Tālr.: +371 20 37 25 13
administracija@mct.lv

Mājaslapā publicēto foto un video materiālu izmantošana pieļaujama tikai ar teātra rakstisku atļauju.

©MIHAILA ČEHOVA RĪGAS KRIEVU TEĀTRIS

SĪKDATŅU POLITIKA

PRIVĀTUMA POLITIKA

VIDEO NOVĒROŠANA

FOTOGRAFĒŠANA UN FILMĒŠANA