15.06.2021.

Svarīga informācija skatītājiem!

Cienījamie skatītāji!

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka, pērkot biļetes, Jūs piekrītat izrādes apmeklēšanas noteikumiem, kuri ir spēkā esošajā brīdī. Noteikumu neievērošanas gadījumā izrādes apmeklējums nebūs iespējams, bet nauda pēc 2021. gada 15. jūnija iegādāto biļeti netiks atgriezta (saskaņā ar pakalpojumu iegādes darījumu regulējošo tiesību aktu). Lūdzam pirms biļešu iegādes uzmanīgi iepazīties ar visiem noteikumiem!

No 15. jūnija, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu (sk. www.Covid19sertifikats.lv), kultūras pasākumus varēs apmeklēt personas, kuras:

- ir vakcinējušās* pret Covid-19;

- pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19;

- pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs;

- pēdējo 6 stundu laikā ir veikušas Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs.

NB! Ir ievests dalījums 2 izrāžu tipos: ar drošības pasākumu ievērošanu un atviegloto drošības pasākumu ievērošanu. Pirms biļēšu iegades aicinām rūpīgi iepazīties ar katra izrāžu tipa apmeklēšanas noteikumiem! Vairāk informācijas >>

Sertifikātu izdrukātā vai elektroniskā veidā (mobilajā telefonā vai planšetē) kopā ar personu apliecinošu dokumentu nepieciešams uzrādīt pie ieejas teātrī. Lai korekti nolasītu QR-kodu, nepieciešams skaidrs attēls, tāpēc lūdzam sertifikāta dokumentu izdrukāt .pdf formātā, nevis rādīt attēlu no ekrāna (ekrānuzņēmumu), vai uzrādīt to elektroniskajā ierīcē, lejupielādējot oriģinālo QR-kodu vai uzrādot atvērtu .pdf dokumentu.

*Sertifikats ir spēkā ēsošs, ja pagājis noteiktais dienu skaits pēc pilnā vakcinēšanas kursa iziešanas. Lielākajai daļai Latvijā izmantoto vakcīnu tās ir 14. dienas, t.i. pasakumu apmeklēšana iespējama 15. dienā pēc pēc pilnā vakcinēšanas kursa iziešanas.
Vairāk informācijas >>

 

Lai izvairītos no rindu veidošanās un aizkavēšanās, ļoti lūdzam teātrī ierasties savlaicīgi! Jau 2 stundas pirms izrādes sākuma būs iespēja iziet biļetes un Covid-19 sertifikāta pārbaudi, kā arī nepieciešamības gadījumā aizpildīt apmeklētāja anketu, saņemot kontroles aproci. Pēc pārbaudes varēsiet, piemēram, doties pastaigā pa Vecrīgu vai pasēdēt kafejnīcā un tad atgriezties teātrī, pie ieejas vienkārši uzrādot aproci. Ceram uz Jūsu atsaucību un sapratni!

 

Izmaiņu gadījumā Latvijas Republikas teritorijā noteiktajās normās, noteikumos un rīkojumos saistībā ar epidemioloģisko situāciju, teātris vadīsies pēc priekšnoteikumiem, kas būs aktuāli attiecīgajā dienā.

Detalizēta informācija: https://covid19.gov.lv/

 

ADRESE:
Kaļķu iela 16
Rīga, LV-1050, Latvija
Tālr.: +371 67 22 46 60
mct@mct.lv

KASES DARBA LAIKS:
11.00 – 19.00
(katru dienu)

Tālr.: +371 67 22 53 95
biletes@mct.lv

 

MĀRKETINGA NODAĻA:
marketings@mct.lv

10.00 – 18.00
(darba dienās)


ADMINISTRĀCIJA:
Biļešu rezervēšana, kolektīvie pieteikumi,
informācija par atceltajām un pārceltajām izrādēm:
Tālr.: +371 20 37 25 13
administracija@mct.lv

Mājaslapā publicēto foto un video materiālu izmantošana pieļaujama tikai ar teātra rakstisku atļauju.

©MIHAILA ČEHOVA RĪGAS KRIEVU TEĀTRIS

SĪKDATŅU POLITIKA

PRIVĀTUMA POLITIKA

VIDEO NOVĒROŠANA

FOTOGRAFĒŠANA UN FILMĒŠANA