15.11.2021.

Svarīga informacija skatītājiem par Teātra darbību pēc 15. novembra

Cienījamie skatītāji!

I

Ņemot vērā valstī pieņemtos COVID–19 izplatības ierobežošanas pasākumus, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris no 15. novembra atsāk darbību tā dēvētajā “zaļajā režīmā”.

Muti un degunu aizsedzošas maskas nēsāšana un distances ievērošana visās teātra telpās ir obligāta. Lūdzam uzmanīgi iepazīties ar valstī pieņemtajiem jaunajiem Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem>>!

NB! Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra izrādēs, kuras nav norādītas kā bērnu izrādes, tiek ielaisti skatītāji no 12 gadu vecuma (ņemot vērā katra uzveduma apmeklējuma vecuma rekomendācijas). Pie ieejas teātrī nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pase, ID-karte, bērniem bez pases vai ieraksta pavadošās personas pasē – dzimšanas apliecība), derīgu Covid–19 sertifikātu, kas apliecina pilnu vakcinācijas kursu vai vīrusa pārslimošanu pēdējo 6 mēnešu laikā, un nodot aizpildītu apmeklētāja anketu >>.

Katram skatītājam tiek ierādīta personalizēta sēdvieta; tostarp bērnam, kas jaunāks par 12 gadiem, apmeklējot izrādes bērniem, kā arī tāpat tiek aizpildīta apmeklētāja anketa.

Lai korekti nolasītu Covid–19 sertifikāta QR kodu, nepieciešams skaidrs attēls, tāpēc lūdzam vai nu izdrukāt sertifikāta PDF failu, nevis attēlu uz ekrāna (screenshot), vai uzrādīt lejupielādētu PDF sertifikātu vai oriģinālo QR kodu elektroniskajā ierīcē (telefonā vai planšetē).

Lai izvairītos no aizkavēšanās un rindu veidošanās, ļoti lūdzam nākt uz teātri savlaicīgi!

 

II

Saistībā ar nepieciešamību nodrošināt skatītāju drošu izvietojumu zālēs starp aizņemtajām rindām tiek izkārtota viena brīva rinda.

NB! Lūdzam ņemt vērā, ka skatītāju vietas ik pa divām sēdvietām (pa pāriem) tiek norobežotas ar caurspīdīgu barjeru. Atvainojamies par iespējamajām neērtībām!

Lielākā daļa plānoto izrāžu no 21. oktobra līdz 14. novembrim tiek pārceltas uz citiem datumiem. Lūdzam iepazīties ar grafiku pielikumā >>.

 

III

Tā kā ir nepieciešamību nodrošināt skatītāju drošu izvietošanu zālē, sēdvietu skaits tiks samazināts, tāpēc iegādātās biļetes būs nepieciešams apmainīt teātra kasē (izņemot biļetes uz izrādēm "1900. Leģenda par pianistu": tās ir derīgas bez apmaiņas). Gadījumā, ja jaunais datums Jums nederēs, biļetes varēs apmainīt uz citu datumu vai dāvanu karti vai nodot noteiktajā kārtībā.

NB!

Apmainīt vai nodot biļeti uz pārcelto izrādi varēs tikai līdz tam datumam, uz kuru tā ir pārcelta!

Biļetes uz atcelto izrādi iespējams apmainīt uz citu datumu vai dāvanu karti, vai nodot noteiktajā kārtībā līdz 15. decembrim.

 

VI

Repertuārā ir ieviestas dažas izmaiņas, tai skaitā izrāde “Graņonka” 21. novembrī ir plkst. 19:00 (nevis plkst 18:00). Lūdzam uzmanīgi iepazīties ar novembra un decembra afišu >>, tāpat vēlreiz lūdzam pievērst uzmanību atcelto un pārcelto izrāžu sarakstam!

 

Teātris sekos līdzi Latvijas Republikas teritorijā spēkā esošajām normām, kārtībai un noteikumiem saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī, vadoties pēc priekšrakstiem konkrētajā dienā.


Ceram uz Jūsu sapratni un ļoti Jūs gaidām teātrī!

ADRESE:
Kaļķu iela 16
Rīga, LV-1050, Latvija
Tālr.: +371 67 22 46 60
mct@mct.lv

KASES DARBA LAIKS:
11.00 – 19.00
(katru dienu)

Tālr.: +371 67 22 53 95
biletes@mct.lv

 

MĀRKETINGA NODAĻA:
marketings@mct.lv

10.00 – 18.00
(darba dienās)


ADMINISTRĀCIJA:
Biļešu rezervēšana, kolektīvie pieteikumi,
informācija par atceltajām un pārceltajām izrādēm:
Tālr.: +371 20 37 25 13
administracija@mct.lv

Mājaslapā publicēto foto un video materiālu izmantošana pieļaujama tikai ar teātra rakstisku atļauju.

©MIHAILA ČEHOVA RĪGAS KRIEVU TEĀTRIS

SĪKDATŅU POLITIKA

PRIVĀTUMA POLITIKA

VIDEO NOVĒROŠANA

FOTOGRAFĒŠANA UN FILMĒŠANA