21.02.2022.

Teātra darbības režīms no 1. marta

Cienījamie skatītāji!

No 01.03.2022. distances ievērošana starp sedvietām skatītāju zālēs tiek atcelta; biļetes uz no 1. marta pieejamām vietām jau ir iespējams iegādāties.

Ņemot vērā valstī pieņemtos COVID–19 izplatības ierobežošanas pasākumus, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris turpina darbību tā dēvētajā “zaļajā režīmā”.

Muti un degunu aizsedzošas mediciniskas maskas vai respiratora FFP2, FFP3 vai KN95 nēsāšana visās teātra telpās ir obligāta. Bērni no 7 gadu vecuma līdz 12 gadiem var lietot higiēniskās auduma maskas, ja tās ir izsniegtas izglītības iestādē. 

Lūdzam uzmanīgi iepazīties ar valstī pieņemtajiem Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem>> un "zaļo pasākumu" kultūras jomā noteikumiem>>!

Lai korekti nolasītu Covid–19 sertifikāta QR kodu, nepieciešams skaidrs attēls, tāpēc lūdzam vai nu izdrukāt sertifikāta PDF failu, nevis attēlu uz ekrāna (screenshot), vai uzrādīt lejupielādētu PDF sertifikātu vai oriģinālo QR kodu elektroniskajā ierīcē (telefonā vai planšetē).

Lai izvairītos no aizkavēšanās un rindu veidošanās, ļoti lūdzam nākt uz teātri savlaicīgi!

 

 

Teātris sekos līdzi Latvijas Republikas teritorijā spēkā esošajām normām, kārtībai un noteikumiem saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī, vadoties pēc priekšrakstiem konkrētajā dienā.


Ļoti Jūs gaidām teātrī!

ADRESE:
Kaļķu iela 16
Rīga, LV-1050, Latvija
mct@mct.lv

KASES DARBA LAIKS VASARĀ:

Otrdiena – sestdiena: no plkst. 12:00 līdz plkst. 18:00 (izrādes dienās, kurās ir izrāde plkst.19:00, kase strādā līdz plkst. 19:00)

Pirmdiena, svētdiena: kase ir slēgta.

Tālr.: +371 67 22 53 95
biletes@mct.lv

 

 

MĀRKETINGA NODAĻA:
marketings@mct.lv


ADMINISTRĀCIJA:
Biļešu rezervēšana, kolektīvie pieteikumi,
informācija par atceltajām un pārceltajām izrādēm:
Tālr.: +371 20 37 25 13
administracija@mct.lv

Mājaslapā publicēto foto un video materiālu izmantošana pieļaujama tikai ar teātra rakstisku atļauju.

©MIHAILA ČEHOVA RĪGAS KRIEVU TEĀTRIS

SĪKDATŅU POLITIKA

PRIVĀTUMA POLITIKA

VIDEO NOVĒROŠANA

FOTOGRAFĒŠANA UN FILMĒŠANA