11.01.2022.

Teātris turpina darbību "zaļajā režīmā"

Cienījamie skatītāji!

I

Ņemot vērā valstī pieņemtos COVID–19 izplatības ierobežošanas pasākumus, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris turpina darbību tā dēvētajā “zaļajā režīmā”.

Muti un degunu aizsedzošas maskas nēsāšana un distances ievērošana visās teātra telpās ir obligāta. Lūdzam uzmanīgi iepazīties ar valstī pieņemtajiem Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem>> un "zaļo pasākumu" kultūras jomā noteikumiem>>!

NB! Katram skatītājam tiek ierādīta personalizēta sēdvieta; tostarp bērnam, kas jaunāks par 12 gadiem, apmeklējot izrādes bērniem. Katram skatītājam jāaizpilda apmeklētāja anketa>>.

Lai korekti nolasītu Covid–19 sertifikāta QR kodu, nepieciešams skaidrs attēls, tāpēc lūdzam vai nu izdrukāt sertifikāta PDF failu, nevis attēlu uz ekrāna (screenshot), vai uzrādīt lejupielādētu PDF sertifikātu vai oriģinālo QR kodu elektroniskajā ierīcē (telefonā vai planšetē).

Lai izvairītos no aizkavēšanās un rindu veidošanās, ļoti lūdzam nākt uz teātri savlaicīgi!

II

Saistībā ar nepieciešamību nodrošināt skatītāju drošu izvietojumu zālēs starp aizņemtajām rindām tiek izkārtota viena brīva rinda.

NB! Lūdzam ņemt vērā, ka skatītāju vietas ik pa divām sēdvietām (pa pāriem) tiek norobežotas ar caurspīdīgu barjeru. Atvainojamies par iespējamajām neērtībām!

Teātris sekos līdzi Latvijas Republikas teritorijā spēkā esošajām normām, kārtībai un noteikumiem saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī, vadoties pēc priekšrakstiem konkrētajā dienā.


Ceram uz Jūsu sapratni un ļoti Jūs gaidām teātrī!

ADRESE:
Kaļķu iela 16
Rīga, LV-1050, Latvija
mct@mct.lv

KASES DARBA LAIKS VASARĀ:

Otrdiena – sestdiena: no plkst. 12:00 līdz plkst. 18:00 (izrādes dienās, kurās ir izrāde plkst.19:00, kase strādā līdz plkst. 19:00)

Pirmdiena, svētdiena: kase ir slēgta.

Tālr.: +371 67 22 53 95
biletes@mct.lv

 

 

MĀRKETINGA NODAĻA:
marketings@mct.lv


ADMINISTRĀCIJA:
Biļešu rezervēšana, kolektīvie pieteikumi,
informācija par atceltajām un pārceltajām izrādēm:
Tālr.: +371 20 37 25 13
administracija@mct.lv

Mājaslapā publicēto foto un video materiālu izmantošana pieļaujama tikai ar teātra rakstisku atļauju.

©MIHAILA ČEHOVA RĪGAS KRIEVU TEĀTRIS

SĪKDATŅU POLITIKA

PRIVĀTUMA POLITIKA

VIDEO NOVĒROŠANA

FOTOGRAFĒŠANA UN FILMĒŠANA