04.03.2022.

TEĀTRIS UZRUNĀ

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris ar sāpēm sirdī seko līdzi notikumiem Ukrainas teritorijā. Daudzi no mūsu kolektīva jau ir ziedojuši naudu cietušo mierīgo iedzīvotāju atbalstam. Teātra darbinieki ir atsaukušies palīdzības sniegšanai pēc nepieciešamības:

– sagaidīt bēgļus pie Ukrainas robežas un atvest uz Latviju ar personīgo auto;

– piedāvāt ģimenēm vietu dzīvošanai;

– nodot apģērbu, apavus, medikamentus, rotaļlietas, pārtikas produktus.

Teātris ir gatavs piedāvāt uzturēšanos teātra dzīvoklī, kur parasti uzturas viesrežisori un skatuves mākslinieki, palīdzēt bēgļiem no Ukrainas robežas nokļūt jebkur Latvijā, tāpat arī piedāvāt darba vietas aktieriem, kostīmu pārziņiem, grimētājiem, montētājiem, biļešu kontrolieriem, garderobistēm.

NB! Visiem, kas var un vēlas atbalstīt šī kara upurus, kā arī Ukrainas iedzīvotājiem, kuri meklē palīdzību, ir izveidota īpaša koordinācijas platforma, lai visus procesus padarītu maksimāli efektīvākus: https://www.ukraine-latvia.com/

Lai cik sāpīgi nebūtu par to runāt, ir pienācis tas brīdis, kad kultūru principā nav iespējams nodalīt no politikas. Mihaila Čehova teātris vairāk nekā simts gadus ir cieši sadarbojies ar Krieviju – esam strādājuši ar dramaturgiem, tulkotājiem, režisoriem, māksliniekiem, aktieriem no Krievijas un esam gatavi turpināt to darīt, taču notiekošā apstākļos radošā sadarbība ar Krievijas pilsoņiem mums ir strikti iespējama tikai ar tiem un tajā gadījumā, ja mākslinieki neatbalsta kara agresiju no Krievijas puses un ir gatavi par to paziņot. Ja mūsu uzskati par šo krīzi nesakrīt, tad kaut ko kopīgi radīt mums noteikti neizdosies.

No visas sirds ceram uz drīzu karadarbības pārtraukšanu! Mieru Ukrainai! Mieru mums visiem!

ADRESE:
Kaļķu iela 16
Rīga, LV-1050, Latvija
Tālr.: +371 67 22 46 60
mct@mct.lv

KASES DARBA LAIKS:
11.00 - 19.00
Tālr.: +371 67 22 53 95

biletes@mct.lv

 

MĀRKETINGA NODAĻA:
Tālr.: +371 67 21 04 18
marketings@mct.lv


Informācija par atceltajām un pārceltājām izrādēm:
Tālr.: +371 20 37 25 11
biletes@mct.lv

Biļešu rezervēšana, kolektīvie pieteikumi:
Tālr.: +371 67 22 53 95, +371 20 37 25 11
biletes@mct.lv
Dienas izrāžu dienā kase sāk strādāt 1 stundu pirms izrādes.

Mājaslapā publicēto foto un video mateiālu izmantošana pieļaujama tikai ar teātra rakstisku atļauju.

©MIHAILA ČEHOVA RĪGAS KRIEVU TEĀTRIS