Rēzija Kalniņa

Teātra un kino aktrise, teātra režisore, Latvijas Valsts konservatorijas (tagad - Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija) absolvente. Kopš 1994. gada - Dailes teātra aktrise, kurā viņa nospēlējusi vairāk nekā 80 lomas; iesaistās arī citu Latvijas teātru projektos. Kopš 2006. gada iestudē izrādes, arī ārpus Latvijas, un koncertuzvedumus.

Dažādu balvu laureāte, tai skaitā: “Lielais Kristaps” (nominācijās “Labākā aktrise” un “Labākā aktrise otrā plāna lomā”), ”Spēlmaņu nakts” balva (“Labākā jaunā aktrise”). Vairākkārt nominēta prestižām balvām par darbu kino, televīzijā un uz skatuves, tostarp kā aktrise - balvai ”Spēlmaņu nakts” un kā režisore - balvai “Zelta Maska” par darbu pie Leonarda Bernsteina mūzikla "Mesa" Novosibirskas akadēmiskajā Operas un baleta teātrī.

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī spēlēja iestudējuma “Nebaidos no Vulfa kundzes” latviešu versijā. Kā režisore te darbojas pirmo reizi.

Režisors izrādēs:
Dzīves DārgAkmentiņi

ADRESE:
Kaļķu iela 16
Rīga, LV-1050, Latvija
Tālr.: +371 67 22 46 60
mct@mct.lv

KASES DARBA LAIKS VASARĀ:

Otrdiena – sestdiena: no plkst. 12:00 līdz plkst. 18:00 (izrādes dienās, kurās ir izrāde plkst.19:00, kase strādā līdz plkst. 19:00)

Pirmdiena, svētdiena: kase ir slēgta.

Tālr.: +371 67 22 53 95
biletes@mct.lv

 

 

MĀRKETINGA NODAĻA:
marketings@mct.lv


ADMINISTRĀCIJA:
Biļešu rezervēšana, kolektīvie pieteikumi,
informācija par atceltajām un pārceltajām izrādēm:
Tālr.: +371 20 37 25 13
administracija@mct.lv

Mājaslapā publicēto foto un video materiālu izmantošana pieļaujama tikai ar teātra rakstisku atļauju.

©MIHAILA ČEHOVA RĪGAS KRIEVU TEĀTRIS

SĪKDATŅU POLITIKA

PRIVĀTUMA POLITIKA

VIDEO NOVĒROŠANA

FOTOGRAFĒŠANA UN FILMĒŠANA