Dace Pūce

Pilnmetrāžas filma "Bedre" (2020), kas ir režisores un scenāristes Daces Pūces debija kino, ir guvusi milzīgus panākumus festivālos visā pasaulē. Tā ir ieguvusi trīs galvenās balvas (Grand Prix) Tallinas "Black night" work-in-progress, (Igaunija 2019), 62 Nordische Filmtage Lübeck (Vācija, 2020) un Baltic Debut Film Festival (Krievija, 2021), kā arī 2021. gadā ir bijusi Latvijas Oskara pretendents.

Dace Pūce ir saņēmusi Europein Chinematography balvu kā labākā režisore par savu otro pilnmetrāžas filmu "Manny" (2020). Šī filma, kas ir pabijusi dažādos pasaules festivālos, ieguvusi galveno balvu RIFF (Indija) un Miami International Sci-Fi Film Festival (ASV) astoņās dažādās kategorijās, ir pirmā Latvijas kopražojuma filma ar Indiju. Daces arsenālā ir arī dokumentālās filmas "Mēness nogurdinātais" (2016), "Annija" (2017) un "Braucam uz KeiDīz!" (2021), kas ir kopprodukcija ar Austrāliju.

Pirms Dace Pūce kļuva par diplomētu kinorežisori, viņa darbojās A.Rūtentāla Kustību teātrī, bija dziedātāja, aktrise, kā arī pasākumu, reklāmu un mūzikas klipu režisore un producente. 2003. gadā viņa izveidoja savu uzņēmumu "Marana Productions", kas nodarbojas ar skaņu ierakstiem, producē dažāda žanra audiovizuālus darbus un pasākumus.

Dace pastāvīgi pilnveido savas režisores, aktiermiestarības un scenāristes prasmes apmeklējot studijas, meistarklases un seminārus visā pasaulē, bet 2016.gadā nodibināja savu privātskolu "Pūces akadēmija", kurā vada kinorežijas un producēšanas, runas, storyboard un aktiermeistarības kursus.

Dace Pūcei ieguvusi divus maģistra grādus Latvijas Mūzikas akadēmijā (kordiriģente), Latvijas Kultūras akadēmijā ( kinorežisore, producente) un bakalaura grādu Latvijas Universitātes Ekonomikas un biznesa fakultātē. Viņa studējusi filmu režiju Brighton Film school(Lielbritānija) un New York Film Academy (ASV). Viņai ir Meisner acting technique sertifikāts no True Acting Institute (ASV) un apmeklējusi Ivanas Chuvbbuck (ASV) acting technique kursus (Vācija, Dānija).

2023. gadā Mihaila Čehova teātrī Dace Pūce iestudējusi muzikālu izrādi "Robins Huds" un bijusi šīs izrādes dramaturgs un režisors, bet 2014. gadā bijusi režisors V.A. Mocarta dziesmuspēlei “Bastjens un Bastjenna” un V.Pūces. P.Brūvera mūziklam “Burvis no Oza zemes”.

Režisors izrādēs:
Robins Huds

ADRESE:
Kaļķu iela 16
Rīga, LV-1050, Latvija
Tālr.: +371 67 22 46 60
mct@mct.lv

KASES DARBA LAIKS:
11.00 – 19.00
(katru dienu)

Tālr.: +371 67 22 53 95
biletes@mct.lv

 

MĀRKETINGA NODAĻA:
marketings@mct.lv

10.00 – 18.00
(darba dienās)


ADMINISTRĀCIJA:
Biļešu rezervēšana, kolektīvie pieteikumi,
informācija par atceltajām un pārceltajām izrādēm:
Tālr.: +371 20 37 25 13
administracija@mct.lv

Mājaslapā publicēto foto un video materiālu izmantošana pieļaujama tikai ar teātra rakstisku atļauju.

©MIHAILA ČEHOVA RĪGAS KRIEVU TEĀTRIS

SĪKDATŅU POLITIKA

PRIVĀTUMA POLITIKA

VIDEO NOVĒROŠANA

FOTOGRAFĒŠANA UN FILMĒŠANA